Zmień język :      

 

Kinga Węgiel

adwokat

Telefon: 505452813
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Adwokat Kinga Węgiel jest absolwentką prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu mediacji i negocjacji sądowych, pozasądowych i biznesowych w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Krakowie. Po odbyciu aplikacji adwokackiej została wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Kinga Węgiel posiada bogate doświadczenie zawodowe, na które składa się praca w krakowskich kancelariach adwokackich, obsługa spółek, jak również instytucji administracji publicznej oraz prowadzona w ramach własnej kancelarii adwokackiej praktyka prawnicza. Posługuję się językiem angielskim i francuskim, świadczy usługi dla klientów zarówno z Unii Europejskiej jak i USA. 

Jerzy Mazur

adwokat

Telefon: 787933251
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adwokat wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Absolwent prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Uzyskał ponadto magisterium z historii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie doktorat (PhD) z zakresu studiów bliskowschodnich i judaistycznych na najstarszej żydowskiej uczelni w USA, Brandeis University w Bostonie. W latach 2004–2011 był wykładowcą na uniwersytetach stanowych w Maryland i Nowym Jorku, zaś w latach 20112012, pracował jako starszy analityk w zespole opracowującym Key Investor Information Document (KIID) dla klientów State Street Bank (USA). Od 2013 do 2016 roku pracownik naukowy w projektach badawczych, finansowanych przez European Research Council (ERC), z zakresu historii prawa mniejszości religijnych, prowadzonych na Université de Nantes i École Pratique des Hautes Études w Paryżu (Francja). Od 2016 roku byłnegocjatorem prawnym odpowiedzialnym za umowy ramowe ISDA, GMRA, MSFTA (kontrakty na instrumenty pochodne) dla jednego z największych banków inwestycyjnych. Pracował także do 2021 r. jako Legal Researcher and Regulatory Advisor dla anglosaskiej firmy konsultingowej. Posługuje się językiem angielskim, francuskim, hebrajskim, niemieckim i rosyjskim.
 
Projekt: DonC   |   Wykorzystano: JoomlaShine.com