Zmień język :      

 

Kinga Węgiel

adwokat

tel: 505 452 813

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adwokat Kinga Węgiel jest absolwentką prawa na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II w Lublinie oraz studiów podyplomowych z zakresu mediacji i negocjacji sądowych, pozasądowych i biznesowych w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Krakowie. Po odbyciu aplikacji adwokackiej została wpisana na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Adwokat Kinga Węgiel posiada bogate doświadczenie zawodowe, na które składa się praca w krakowskich kancelariach adwokackich, obsługa spółek, jak również instytucji administracji publicznej oraz prowadzona w ramach własnej kancelarii adwokackiej praktyka prawnicza. Posługuję się językiem angielskim i francuskim, świadczy usługi dla klientów zarówno z Unii Europejskiej jak i USA.

 

 

 

Jerzy Mazur

adwokat

tel: 787 933 251

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Adwokat wpisany na listę przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie. Absolwent prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Uzyskał ponadto magisterium z historii na Uniwersytecie Jagiellońskim, a następnie doktorat (PhD) z zakresu studiów bliskowschodnich i judaistycznych na najstarszej żydowskiej uczelni w USA, Brandeis University w Bostonie. W latach 2004–2011 był wykładowcą na uniwersytetach stanowych w Maryland i Nowym Jorku, zaś w latach 2011–2012, pracował jako starszy analityk w zespole opracowującym Key Investor Information Document (KIID) dla klientów State Street Bank (USA). Od 2013 do 2016 roku pracownik naukowy w projektach badawczych, finansowanych przez European Research Council (ERC), z zakresu historii prawa mniejszości religijnych, prowadzonych na Université de Nantes i École Pratique des Hautes Études w Paryżu (Francja). Od 2016 roku byłnegocjatorem prawnym odpowiedzialnym za umowy ramowe ISDA, GMRA, MSFTA (kontrakty na instrumenty pochodne) dla jednego z największych banków inwestycyjnych. Pracował także do 2021 r. jako Legal Researcher and Regulatory Advisor dla anglosaskiej firmy konsultingowej. Obecnie of-counsel dla Columbus Energy S.A. gdzie specjalizuję się w transakcjach M&A, prawie korporacyjnym, gospodarczym oraz cywilnym.

Posługuje się językiem angielskim, francuskim, hebrajskim, niemieckim i rosyjskim.

 

Justyna Bek

adwokat

tel: 693 643 972 
email:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Adwokat Justyna Bek jest absolwentką wydziału prawa na Uniwersytecie Rzeszowskim.  W latach 2005- 2008 odbywała trzyletnią aplikację sądową etatową w okręgu Sądu Okręgowego w Tarnowie, zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. Od 2010 roku wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie oraz listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w kancelariach adwokackich, obsługując podmioty gospodarcze, współpracując z instytucjami administracji publicznej, prowadząc indywidulaną praktykę prawniczą. W obszarze szczególnych zainteresowań pozostaje prawo cywilne, rodzinne, karne oraz zagadnienia prawne inwestycyjnych procesów budowlanych. Posiada doświadczenie w dochodzeniu roszczeń z tytułu szkód osobowych i rzeczowych.

Posługuję się językiem angielskim oraz niemieckim w  stopniu komunikacyjnym.

Projekt: DonC   |   Wykorzystano: JoomlaShine.com